Hakkımda

22 Mart 1994 yılında, İstanbul’da doğdum ve hala İstanbul’da ailemle birlikte yaşamaktayım. Doğduğumdan beri Sarıyer bölgesinde yaşadım ve hala da Sarıyer’de yaşıyorum.

Küçük ve mükemmel manzarası olan, tepede bulunan Balahatun İlköğretim Okulu’ndan mezun olup, İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi’ne yerleştim. Sonrasında da 2012 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Matematik bölümünü tam burslu olarak kazandım. Ancak 2 yıllık bir eğitimden sonra (1 yıl da hazırlık) bölüm değiştirme kararı aldım ve aynı üniversitede başarı bursu ile Bilgisayar Mühendisliği bölümüne geçiş yaptım. Ortalamamın yüksek olmasından dolayı tam bursumla devam ettim.

Şu an freelancer olarak web sitesi tasarımı ve geliştirmesi yapıyorum. Lise hayatımda site tasarımlarına başladıktan sonra üniversite hayatımda da bunu devam ettirdim ve bir kaç tane projede bulunma şansı yakaladım. HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, Java, Python, Dr. Racket gibi kimisi web ile alakalı kimisi ise programlamayla alakalı farklı diller öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum.